Informace pro prodejce

Informace pro prodejce

Jak jste si už určitě všichni všimli, na webových stránkách je vyvěšený seznam účastníků a odkazy na plánky rozmístění prodejců.

Pro ty, kteří nevědí , kde v Jihlavě je DKO , zde je odkaz :

mapa

Jarmark pro návštěvníky začíná od 9 hod.

Najíždět můžete od 6.00hod. Navážet budeme hlavním vchodem, v zájmu všech, prosím, vyložte co nejrychleji zboží a přeparkujte auta na parkoviště. V příloze je mapka s vyznačenými parkovišti a výtahem. Výtah můžou využít ti, kteří mají své prodejní místo v sále.

Ti, kteří jste umístěni v hale počítejte s tím, že zde bude chladněji.

Připomínám, že každý ze zúčastněných by měl darovat drobnost do tomboly. Dary noste PeeDee, bude mít svůj stánek v mezipatře předsálí hlavního sálu. Na oplátku dostanete něco dobrého Mrkáček Předem vám všem za dary děkujeme Úsměv

Všechny tři ( PeeDee – P. Paříková , HC design – H. Číhalová i já Keramika U slunečních hodin M. Nejedlá) se budeme pohybovat po place, budete-li něco potřebovat, neváhejte se na některou z nás obrátit. Přidávám i mé tel.číslo: 603 145 658. Kdybyste v pátek zjistili, že nemůžete přijet, napište mi sms.

Všichni budou mít připravené stoly dle dohody plus židle , ubrusy si musíte zajistit každý sám ( jsou opravdu potřeba, některé stoly jsou už hodně opotřebované).

Stoly budou opatřené jmenovkami s čísly a připravené budou i smlouvy, jejichž znění je napsané na nástěnce. Během dne, je pak od vás vybereme.

Důležitá věc je také ukončení jarmarku. Oficiální konec je v 16hod. Nikdo nesmí balit před 16 hodinou. Jediná omluva je vyprodání sortimentu. Myslím, že je fer vůči návštěvníkům setrvat do 16 hod. aby si i ti, kteří přijdou na poslední chvíli mohli v klidu prohlédnout celý jarmark.

Ti kdo mají dílničky, opět dostanou razničky a lístečky pro návštěvníky, za každou splněnou dílničku dostanou návštěvníci jedno razítko, při splnění 3 dílniček dostanou Zonku a dárek z tomboly.

Přeji nám všem úspěšný Jihlavský Fler jarmark a mnoho spokojených návštěvníků.

Za pořadatelský tým M.Nejedlá

PS: občerstvení tentokrát bude zajišťovat kavárna Paseka, Balilea – božské palačinky a pekárna Veselo Úsměv Káva by snad už mohla být ke koupi kolem 8 hod.

Přeji nám všem úspěšný Jihlavský Fler jarmark a mnoho spokojených návštěvníků.