Informace pro prodejce 2021

Važení a milí prodejci.

Posíláme pár informací, ohledně Jihlavského Fler jarmarku , který se koná již tuto sobotu 6.11.2021
 
Adresa : DKO s.r.o., Tolstého 1455/2, 586 01 Jihlava
Čas konání : 9-16 hod.
Prosíme, abyste nezačali balit dříve, jak v 16 hod. Není to návštěvníkům příjemné, když vidí, že se už balí a přitom je ještě půl hodiny čas!
Čas příjezdu a navážení zboží : 6 – 8:30 hod.
 
Odborák bude otevřen od 6 hodin, pan vrátný ho otevře pouze nám pořadatelům, budete-li na místě před šestou, vydržte do našeho příjezdu. Prosíme Vás, abyste měli svá prodejní místa připravena včas, návštěvníci chodívají již od půl deváté.
Navážení zboží bude možné hlavním vchodem (bod 1 na mapě). Před vchodem (bod 2) je možné ponechat auto pouze po dobu vyložení zboží a následně přeparkujte auta na místa k tomu určená (body 4-7) . Buďte, prosím, ohleduplní a opravdu auta vyložte a přeparkujte!!!
K navážení zboží na sál můžete použít výtah (bod 3) , přístup k němu je ze zadní strany DKO , kde je potřeba zdolat cca metrová rampa. Budou tam ale přítomni pomocníci, kteří vám se vším pomůžou. Lehce je poznáte, budou mít reflexní vesty. U hlavního vchodu se pomocníci budou také pohybovat, bude-li potřeba, pomohou vám.

 

 
Větší mapa zde.

Vaše prodejní místa(stoly a židle) budou označena, po DKO budou rozvěšené seznamy prodejců a plánky umístění, samozřejmě vám budeme celou dobu příprav k dispozici.
Své místo si můžete ověřit zde http://jarmark-jihlava.eu/pro-prodejce/planek-rozmisteni-prodejcu/
Mezi jednotlivými prodejními místy musí zůstat 2 m rozestupy, určitě je nezarovnávejte zbožím.
Ubrusy na stoly si musí přivézt každý své.
Na šatně v přízemí si můžete vyzvednout balíček od našich sponzorů.
 

Během celé akce se bude po DKO pohybovat fotograf, nesouhlasí-li někdo s fotografováním jeho práce , dejte nám to vědět, případně upozorněte fotografa, že si nepřejete být fotografováni.
Dle pokynů Hygieny má mít každý prodejce-stánek k dispozici pro nakupující desinfekci, tu si zajišťují prodávající vlastní. My jako pořadatelé máme povinnost zajistit desinfekci u vchodu.
Roušky jsou snad pro všechny samozřejmostí.

 
Co se ostatních opatření týká, vše je sepsané zde.

 
Opět zopakuji, co jsme už napsali, my jako pořadatelé nemáme povinnost nikoho kontrolovat, zda dodržuje všechna nařízení hygieny, pouze vás s nimi musíme seznámit. Na jarmark může osoba, která se prokáže bezinfekčností. Pořadatelé nebudou bezinfekčnost kontrolovat. Kontroly provádí hygiena s policií. V případě neprokázání bezinfekčnosti nese následky osoba, které se to týká, ne organizátor. • Měli bychom se řídit Systémem O-N-T (očkování-prodělaná nemoc-test) a samozřejmě vyhláškou platnou od.1.11.2021
Po ukončení jarmarku zanechte svá místa v původním stavu, tak jak byla ráno, tedy ukliďte, prosím, po sobě a nezanechávejte zde odpad a prázdné krabice.

 
Kdyby jste na poslední chvíli zjistili, že nemůžete přijet, dejte nám to vědět, aby nezůstaly prázdné stoly. V pátek budeme celý den DKO chystat, takže nebudeme na počítačích, kdyby něco, volejte nebo pište sms.
 
Kontakty na nás : Míša Nejedlá (Keramika U slunečních hodin) tel: 603 145 658
Petra Paříková (PeeDee)                                       tel: 776 286 652
 
Na závěr bych nám všem chtěla popřát mnoho spokojených zákazníků a v sobotu na viděnou.
Za pořadatelský tým Míša Nejedlá