Informace pro prodejce

Važení a milí prodejci.

Posíláme pár informací, ohledně Jihlavského Fler jarmarku , který se koná již tuto sobotu 5.11.2022

Adresa :  DKO s.r.o., Tolstého 1455/2, 586 01  Jihlava

Čas konání : 9-16 hod.

Prosíme, abyste nezačali balit dříve, jak v 16 hod. Není to návštěvníkům příjemné, když vidí, že se už balí a přitom je ještě půl hodiny čas! Předčasné balení je povoleno pouze po předchozí domluvě s námi!!

Čas příjezdu a navážení zboží : 6 – 8:30 hod.

Odborák bude otevřen od 6 hodin, pan vrátný ho otevře pouze nám pořadatelům, budete-li na místě před šestou, vydržte do našeho příjezdu. Prosíme Vás, abyste měli svá prodejní místa připravena včas, návštěvníci chodívají již od půl deváté.

Navážení zboží bude možné hlavním vchodem (bod 1 na mapě). Před vchodem (bod 2) je možné ponechat auto pouze po dobu vyložení zboží a následně přeparkujte auta na místa k tomu určená (body 4-7) . Buďte, prosím, ohleduplní a opravdu auta vyložte a přeparkujte!!!

K navážení zboží na sál můžete použít výtah (bod 3) , přístup k němu je ze zadní strany DKO, kde je potřeba zdolat cca metrová rampa. Budou tam ale přítomni pomocníci, kteří vám se vším pomůžou. Lehce je poznáte, budou mít reflexní vesty. U hlavního vchodu se pomocníci budou také pohybovat, bude-li potřeba, pomohou vám.

Vaše prodejní místa (stoly a židle) budou označena, po DKO budou rozvěšené seznamy prodejců a plánky umístění, samozřejmě vám budeme celou dobu příprav k dispozici.

Své místo si můžete ověřit zde http://jarmark-jihlava.eu/pro-prodejce/planek-rozmisteni-prodejcu/

Snažili jsme se využít každé místečko. Kde se zdá, že je prostor, je z nějakého důvodu. Proto prosím nezvětšujte svůj prodejní prostor. Dodržte to, co je v plánku uvedené. Pokud obsadíte více místa, než jsme domluveni, budete na místě doplácet.

Ubrusy na stoly si musí přivézt každý své.

Každý prodejce se zavázal věnovat drobnost do tomboly. Drobnost odevzdejte před zahájením prodeje na místo vyznačené TOMBOLA (v patře předsálí společenského sálu). Bude tu na Vás čekat sladká odměna 😊. Prodejcům, kteří budou mít dílničky, zde předáme potřebné lístečky a razítka. Tento rok se bude tombola vydávat za 5 splněných dílniček.

Během celé akce se bude po DKO pohybovat fotograf, nesouhlasí-li někdo s fotografováním jeho práce , dejte nám to vědět, případně upozorněte fotografa, že si nepřejete být fotografováni.

Po ukončení jarmarku zanechte svá místa v původním stavu, tak jak byla ráno, tedy ukliďte, prosím, po sobě a nezanechávejte zde odpad a prázdné krabice.

Kdyby jste na poslední chvíli zjistili, že nemůžete přijet, dejte nám to vědět, aby nezůstaly prázdné stoly. V pátek budeme celý den DKO chystat, takže nebudeme na počítačích, kdyby něco, volejte nebo pište sms

Kontakty na nás : Míša Nejedlá (Keramika U slunečních hodin) tel: 603 145 658

                             Petra Paříková (PeeDee) tel: 776 286 652

Na závěr bych nám všem chtěla popřát mnoho spokojených zákazníků a v sobotu na viděnou.

Za pořadatelský tým Míša Nejedlá