Informace pro prodejce

Informace pro prodejce pro sobotu 2.11.2019

Jak jste si už určitě všichni všimli, na webových stránkách je vyvěšený seznam účastníků s plánky rozmístění prodejců.

Plánky budou rozvěšeny i po DKO, tak abyste si mohli své umístění upřesnit.

Pro ty, kteří nevědí, kde v Jihlavě je DKO , zde je odkaz :

https://www.firmy.cz/detail/452075-dko-s-r-o-jihlava.html#utm_source=search.&utm_medium=hint&utm_term=dko%20jihlava&utm_content=premise-main&q=dko jihlava

Jarmark pro návštěvníky začíná od 9 hod.

Najíždět můžete od 6.00hod. Navážet budeme buď hlavním vchodem nebo zezadu DKO, kde je výtah. Výtah je malý a vede pouze do společenského sálu. Je s obsluhou. Doporučuji využívat, pokud jste na sále a máte těžké zboží. V zájmu všech, prosím, vyložte co nejrychleji zboží a přeparkujte auta na parkoviště. Nejbližší neplacené parkoviště je za DKO. V odkazu výše, kde se DKO nachází, jsou pěkně parkoviště vyznačena. Po vyložení nenechávejte svá auta před DKO!

Připomínám, že každý ze zúčastněných by měl darovat drobnost do tomboly. Dary noste PeeDee, svůj stánek bude mít označený TOMBOLOU v mezipatře předsálí hlavního sálu. Předem vám všem za dary děkujeme :-)

Při předání daru do tomboly obdržíte jako vždycky kraťoučkou smlouvu, tentokrát doplněnou o GDPR, tedy o naše ujištění, že vámi poskytnuté osobní údaje nevyužíváme jinak, než pro účely organizování jarmarku a nepředáváme je třetí osobě.

Během akce se po DKO bude pohybovat fotograf. Je-li tu někdo, kdo si výslovně nepřeje být zachycen při prodeji svých výrobků, napište nám, popřípadě to fotografovi řekněte a on foto rovnou smaže.

Všechny tři ( PeeDee – P. Paříková , HC design – H. Číhalová i Keramika U slunečních hodin -M. Nejedlá) se budeme pohybovat po place, budete-li něco potřebovat, neváhejte se na některou z nás obrátit. Přidávám i tel.číslo: 603 145 658- M. Nejedlá, 776 286 652- P. Paříková. V pátek budeme chystat celý den odborák, takže nebudeme u počítačů. Kdybyste v pátek zjistili, že nemůžete přijet, napište nám klidně sms, abychom to věděli zavčas a ne až večer.

Všichni budou mít připravené stoly dle dohody plus židle, ubrusy si musíte zajistit každý sám ( jsou opravdu potřeba, některé stoly jsou už hodně opotřebované).

Stoly budou opatřené jmenovkami s čísly.

Kdo máte mít elektřinu, přivezte si prodlužovačku.

Důležitá věc je také ukončení jarmarku. Oficiální konec je v 16hod. Nikdo nesmí balit před 16 hodinou. Jediná omluva je vyprodání sortimentu. Myslím, že je fér vůči návštěvníkům setrvat do 16 hod. aby si i ti, kteří přijdou na poslední chvíli, mohli v klidu prohlédnout celý jarmark. Kdo odejde před 16hod. bez domluvy s jednou z nás, nebude příští rok přijat na Jihlavský Fler jarmark!

Ti kdo mají dílničky, opět dostanou razítka a lístečky pro návštěvníky, za každou splněnou dílničku dostanou návštěvníci jedno razítko, při splnění 3 dílniček dostanou dárek z tomboly.

Přeji nám všem úspěšný Jihlavský Fler jarmark a mnoho spokojených návštěvníků.

S pozdravem M.Nejedlá

PS: občerstvení tentokrát bude zajišťovat kavárna Paseka, Lea Nerudová – božské palačinky a kavárna Knopp Úsměv Káva by snad už mohla být ke koupi kolem 8 hod.

Přeji nám všem úspěšný Jihlavský Fler jarmark a mnoho spokojených návštěvníků.