Jihlavský Fler jarmark 4.11. 2023 DKO Jihlava

Tento rok nás čeká jubilejní prodejní akce Jihlavského Fler jarmarku. Bude to již po desáté, co si mohou návštěvníci prohlédnou a nakoupit rukodělné výrobky nejen z Jihlavy a okolí. Náš jarmark je tak známý, že zde najdou prodejce z celé republiky.

Takové výročí si zaslouží něco zvláštního a proto jsme připravili několik novinek, které snad budou vítány.

V salonku na návštěvníky bude čekat malý farmářský trh. Kromě klasického občerstvení, které obstará kavárna Paseka, zde budou moci nakoupit např. výborné konzervy Bez-E, budou zde perníčky i s dílničkou či pálivá chilli-semena. Nebudou chybět např. Dobrotyzbabic nebo sýrárna Danka a samozřejmě mnoho dalšího.

Další novinkou, kterou loni navrhli sami prodejci, je občerstvení před DKO. Budou k dispozici jak teplé nápoje tak například i teplá polévka atd. což zajistí MadCat.

Všichni tvořiví a to nejen děti 🙂 si budou moci vybrat z 18 dílniček. Prvních 100 tvořivců si za splnění 4 dílniček vylosuje odměnu (tombolu). Tento rok ale musí pro tombolu o trochu výše než doposud. Tombolu najdou úplně nejvýše a to v baletním sále. Cestu k tombole možná najdou i po čichu, protože před baletním sálem na balkoně se bude rozlévat vůně Božských palačinek.

Abychom nezapomněli na to nejdůležitější – na jarmarku si budete moci vybrat zboží od 111 prodejců, z nichž bude 32 prodejců na našem jarmarku prodávat poprvé.

Už se také těšíte?