Jihlavského Fler Jarmark- říjen 2015

Jihlavský Fler Jarmark-  místo věnované ruční tvorbě, 1. ročník, rok 2015

První předvánoční jarmark se uskutečnil 24.10. 2015 od 9.00h do 17.00h v předsálí DKO Jihlava. Výrobci z Vysočiny, prodávající na portálu Fler, si pro Vás připravili to nejlepší ze své tvorby. Byla  zastoupena široká škála originálních ručních výrobků- textil, dekorace, šperky, keramika i floristické zboží.

Všichni návštěvníci si mohli vymalovat různé ozdůbky a svícny, zkusit jak se vyrábí vinuté perly, vyrobit si svou mandalu,  bambulku či šňůrku, domalovat si svůj polštářek… Za splnění alespoň 3 dílniček na Vás čekala limonáda ZON a zároveň jste byli zařazeni do losování o ceny. Jelikož se nám sešlo větší množství odměn, za což všem sponzorům velice děkujeme, proběhlo losování (náhodný výběr) 4 x za celý jarmark. Jednalo se většinou o slevové poukazy, ale myslíme si, že byly velice zajímavé.  Mezi hlavní ceny patřily 3 poukazy pro dvě osoby na vstup zdarma do jihlavského lezeckého centra, vstupenky na Tančírnu a dvě volné akreditace na MFDF.

O občerstvení se postaraly Dobroty od Loďky.

V prosotrách DKO v salonku také probíhal Bazárek  od 9.00h do 11.00h – organizovaný spolkem Ženy pro ženy.

Přibližně od 13.00h by také probíhalo líčení zdarma od Mary Kay.
Děkujeme Všem návštěvníkům za jejich hojnou účast. Takový  úspěch nás velice potěšil a nastartoval k dalšímu organizování- tentokrát  JARNÍHO  JARMARKU.

Budeme se na Vás těšit