Jihlavský Fler Jarmark 2016

 

V sobotu 3.prosince 2016 proběhl v DKO v Jihlavě od 9 do 17 hod. Jihlavský Fler jarmark.

Byla to v pořadí již 3.prodejní akce, kterou navštívilo  2,5 tis. návštěvníků.

Díky velkému zájmu prodávajících se podařilo jarmark rozšířit do dalších prostor jihlavského DKO.

Návštěvníci tak mohli nakupovat u bezmála 100 prodejců. Kromě již tradičních prodejců bižuterie, šperků, textilu, keramiky, květinové výzdoby, koženého zboží, přáníček a alb, zde mohli návštěvníci vidět a nakoupit vánoční ručně malované ozdoby a perníčky, ručně psané diáře, vynikající džemy a sirupy, kovářské a skleněné výrobky.

Nabídka byla velice rozmanitá.

Nechyběly opět tvořivé dílny pro děti a jejich rodiče. Měli možnost vyzkoušet si zdobení triček, malování ozdůbek a svícínků, výrobu fimo lžiček, pískované mandaly a mnoho dalšího. Jako dárek za tvoření byla připravená tombola. Dárky do ní věnovali všichni prodávající a další sponzoři, bez kterých bychom se neobešli. Rozdalo se více jak 150 cen.

I tentokrát bylo v salonku připravené občerstvení. Výbornou kávu a sladké zákusky opět připravilo Choco- café U kocoura Kokše , vydatnější jídlo zajistilo Xanadu.

Velké díky patří sponzorům, bez kterých by se tato akce nemohla  v takovém rozsahu uskutečnit. Jsou to město Jihlava, společnosti Fler, WHG group s.r.o. , „Zon“ spol. s r.o., Muzeum autíček, Lates elektro-svítidla a Wall street Tendon.

Děkujeme také všem prodávajícím za velice příjemnou atmosféru a samozřejmě velké díky patří všem návštěvníkům, kteří se rozhodli podpořit svou návštěvou tuto akci.

Děkujeme…… Na viděnou 20.5. 2017