Informace pro prodejce

Vážení a milí prodejci.

Zde najdete několik informací ohledně Jihlavského Fler jarmarku, který se koná již tuto sobotu 4. 11. 2023.

Adresa :  DKO s.r.o., Tolstého 1455/2, 586 01  Jihlava

Čas konání : 9:00 -16:00 hod.

Čas příjezdu a navážení zboží : 6:00 – 8:30 hod.

Odborák bude otevřen od 6 hodin, pan vrátný ho otevře pouze nám pořadatelům, budete-li na místě před šestou, vydržte do našeho příjezdu. Je nutné , abyste měli svá prodejní místa připravena včas, návštěvníci chodívají již před devátou hodinou.

Prosíme, abyste nezačali balit dříve, jak v 16 hod. Není to návštěvníkům příjemné, když vidí, že se už balí a přitom je ještě půl hodiny čas! Předčasné balení je povoleno pouze po předchozí domluvě s námi!!

Navážení zboží bude možné hlavním vchodem (bod 1 na mapě). Před vchodem (bod 2) je možné ponechat auto pouze po dobu vyložení zboží a následně přeparkujte auta na místa k tomu určená (body 4-7) . Buďte, prosím, ohleduplní a opravdu auta vyložte a přeparkujte!!!

V letošním roce bohužel došlo k velkým změnám v systému parkování v centru Jihlavy, není zde už žádné neplacené parkoviště. Dobrá zpráva je, že aut v centru ubylo, takže se parkuje relativně lépe. Zaparkovat můžete kdekoliv, kde je modrá zóna. Ideální je mít staženou aplikaci EasyPark, kdo ji nemá, zaplatí parkování v automatech. Celodenní parkovné by mělo být za 50,- (upozorňuji, že při placení v automatu budete potřebovat SPZ auta).

K navážení zboží na sál můžete použít výtah (bod 3), přístup k němu je ze zadní strany DKO, kde je potřeba zdolat cca metr vysoká rampa. Budou tam ale přítomni pomocníci, kteří vám se vším pomůžou. Lehce je poznáte, budou mít reflexní vesty. U hlavního vchodu se pomocníci budou také pohybovat, bude-li potřeba, pomohou vám.

 

Vaše prodejní místa (stoly a židle) budou označena, po DKO budou rozvěšené seznamy prodejců a plánky umístění, samozřejmě vám budeme celou dobu příprav k dispozici.

Své místo si můžete ověřit zde https://jarmark-jihlava.eu/pro-prodejce/prodejci-jarmark-2023/

a plánek s přehledem prodejců pak najdete zde: http://jarmark-jihlava.eu/wp-content/uploads/2023/11/planek-A5-2023-final.pdf

Snažili jsme se využít každé místečko. Kde se zdá, že je prostor, je z nějakého důvodu. Proto prosím nezvětšujte svůj prodejní prostor. Dodržte to, co je v plánku uvedené. Pokud obsadíte více místa, než jsme domluveni, budete na místě doplácet.

Ubrusy na stoly si musí přivézt každý své.

Tombola pro tvořivce se bude v letošním roce vybírat (a následně tvořivcům) vydávat na baletním sále.  Noste jí, prosím, před začátkem jarmarku, aby bylo dost času balíčky pro tvořivce přichystat. Bude tu na Vás čekat sladká odměna 😊

Prodejci, kteří mají dílničky, budou tvořivcům dávat razítka na výherní lístečky, tvořivci je budou sbírat a za 4 splněné dílničky si vylosují výhru v tombole. Prosíme, abyste si razítka s lístečky vyzvedli na baletním sále.

Během celé akce se bude po DKO pohybovat fotograf, nesouhlasí-li někdo s fotografováním jeho práce , dejte nám to vědět, případně upozorněte fotografa, že si nepřejete být fotografováni.

Po ukončení jarmarku zanechte svá místa v původním stavu, tak jak byla ráno, tedy ukliďte, prosím, po sobě a nezanechávejte zde odpad a prázdné krabice.

Zjistíte-li na poslední chvíli, že nemůžete přijet, dejte nám to vědět, aby nezůstaly prázdné stoly. Od pátku nebudeme na počítačích, kdyby něco, volejte nebo pište sms.

Kontakty na nás : Míša Nejedlá (Keramika U slunečních hodin) tel: 603 145 658

                             Petra Paříková (PeeDee) tel: 776 286 652

Na závěr bych nám všem chtěla popřát mnoho spokojených zákazníků a v sobotu na viděnou.

Za pořadatelský tým Míša Nejedlá