Pravidla pro prodejce

Správci (a zároveň organizační tým Jihlavského Fler jarmarku):  

             Paříková Petra                   PeeDee

             Nejedlá Michaela              Keramika u Slunečních hodin- Nejedlá

             Číhalová Hana                   HC Design

             Vopat Vojtěch                     Tiskzplastu

 

Výjimečná opatření – dílničky a tombola pravděpodobně nebudou

Protože nyní nemůžeme vědět, co nás bude čekat na podzim, tak jsme při organizování letošního jarmarku raději počítali s variantou třetí vlny Covidu. Proto také očekáváme vládní opatření, kde musí být mezi prodejci 2m (tudíž bude méně prodejců). Z tohoto důvodu bychom výjimečně neměly dílničky a ani tombolu. Velice nás to mrzí, věříme, že právě toto dělalo náš jarmark jiným. Je ale možné, že vše bude v normálu, proto se vás v Reservačním formuláři na dílničky ptáme. Pokud bychom dílničky mohli uskutečnit, by bylo opět Vaší  “dobrovolnou povinnosti” nám přispět něčím z Vaší tvorby do tomboly.

 

Pravidla pro účast na Jihlavském Fler jarmarku

1) Registrace probíhá prostřednictvím rezervačního systému na (odkaz) Bude spuštěn 26.6.2021 od 6:06 hod.

Po úspěšném vyplnění formuláře obdržíte email.

2) Přihlašovat se můžete do 26.7.2021.

3) Organizační tým si vyhrazuje právo na schvalování prodejců (chceme zajistit různorodost prodeje a dílen).

4) Seznam prodejců, kteří se účastní Jihlavského Fler jarmarku i s cenou za místo bude zveřejněn v první polovině září 2021 ve Fler klubu, na našich stránkách a na Facebooku.

5) Cena stolů – většina stolů je 80×80 za 170,- plus stoly jiného rozměru, u nichž je cena dle plochy (cena za dílničky je poloviční). Budeme mít k zapůjčení také 6 dřevěných stánků od Služeb města Jihlava za 830,- Kč, které budou umístěny před DKO.

6) Maximální počet stolů na prodejce je 3ks.  Pokud byste raději více místa, napište to do poznámky. Pokud budeme moct, vyhovíme.

7) Platbu proveďte do 14 dní od zveřejnění seznamu na transparentní účet u Fio banky- číslo účtu 2200826965/2010. (https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2200826965) Při platbě uvádějte číslo zveřejněné na seznamu a do textu uveďte jméno a přezdívku. Faktura za uhrazenou platbu bude vystavena do 10 dnů dle fakturačních údajů v registraci. Pokud potřebujete fakturu dříve, kontaktujte HC Design (Hana Číhalová) anetastyle@seznam.cz .

8) Pokud se nemůžete zúčastnit a máte již zaplaceno, kontaktujte organizátory. Nebývá problém obsadit místo jiným prodejcem. V případě, že nebudou náhradníci, prodejce si musí za sebe najít náhradu sám. Jestliže obsadíme místo jiným prodejcem, prodejní poplatek se vrátí v plné výši. Při nesplnění této podmínky, poplatek propadá.

9) Prodejce se zavazuje, že neukončí prodej před 16.00 h

10) V případě, že to budou hygienická pravidla dovolovat a bude možné provozovat i dílničky, zavazuje se každý prodejce účastnící se jarmarku, že daruje drobnost do tomboly. Tombola bude pro tvořivé návštěvníky, kteří splní 4 dílničky.

11) Plánek s rozmístěním prodejců bude zveřejněn 1.10.2021

12) V zájmu všech prodejců  by prodávané zboží mělo minimálně z 90% odpovídat uvedené informaci při registraci (pokud ne, nebude umožněn prodej při dalším Jihlavském Fler jarmarku!!!).

13) Prodejce souhlasí s výší nevratného poplatku (v případě nekonání se jarmarku), která může činit až 90 % z prodejního poplatku. (Jak jsme již několikrát zdůrazňovali, veškeré příjmy od prodejců a sponzorů jsou investovány do prokazatelných výdajů. Vše lze vidět na transparentním účtu, na který prodejci zasílají prodejní poplatky. My, organizátoři, si žádnou provizi (odměnu) nenecháváme. Musíme provést tedy opatření, která by předešla komplikacím při případném nekonání se jarmarku – v důsledku třetí vlny Covidu. To znamená, že pokud by byl vyhlášen nouzový stav v době, kdy by již byly vynaloženy nějaké výdaje, zaplatí se z příjmů od prodejců a tato částka nebude již prodejcům vrácena. Může se jednat až o 90 % z prodejního poplatku. Pokud bude již zaplacena i záloha pro DKO, bude záloha přesunuta na příští rok, nebude tedy prodejci vrácena. Proto prosím důkladně zvažte, zda je pro Vás tato skutečnost akceptovatelná.)

15) Každý prodejce se zavazuje že zanechá své prodejní místo v pořádku a bez odpadu. V případě nesplnění této podmínky bere na vědomí, že zaplatí pokutu 500,- a nebude se moci zúčastnit dalšího Jihlavského Fler jarmarku.

16) Prodejce má všechny náležitosti potřebné k výrobě a prodeji v pořádku.

17) Prodejce souhlasí se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a se zasláním obchodních sdělení. Zároveň se vztahuje tento souhlas na ukládání shromažďovaných dat po dobu obchodní spolupráce.

18) Prodejce souhlasí s pořizováním fotografických a audiovizuálních záznamů v prostorách jarmarku a jejich zveřejnění.

19) Prodeje se zavazuje, že se při prodeji bude chovat podle aktuálních vládních nařízení.

 

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat