Pravidla pro prodejce

Správci (a zároveň organizační tým Jihlavského Fler jarmarku):  

             Paříková Petra                      PeeDee

             Nejedlá Michaela              Keramika u Slunečních hodin- Nejedlá

             Číhalová Hana                   HC Design

Pravidla pro účast na Jihlavském Fler jarmarku

1)        Registrace probíhá prostřednictvím rezervačního systému na http://jarmark-jihlava.eu/rezervacni-system/   Bude spuštěn 1.6.2019 od 13.01hod

Po úspěšném vyplnění formuláře obdržíte email.

2) Přihlašovat se můžete do 7.7.2019

3)        Organizační tým si vyhrazuje právo na schvalování prodejců (chceme zajistit různorodost prodeje a dílen)

4) 1.9.2019 zveřejníme seznam prodejců, kteří se účastní Jihlavského Fler jarmarku i s cenou za místo. Seznam bude zveřejněn ve Fler klubu, na našich stránkách a na Facebooku.

5)         Cena stolů – většina stolů je 80×80 za 150,- plus stoly jiného rozměru, u nichž je cena dle plochy

6) Maximální počet stolů na prodejce je 4ks. Pokud byste raději více místa, napište to do poznámky. Pokud budeme moct, vyhovíme.

7)        Platbu proveďte do 10.9.2019 na transparentní účet u Fio banky- číslo účtu 2200826965/2010.  (https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2200826965) Při platbě uvádějte číslo, zveřejněné na seznamu a do textu napište přezdívku z Fleru nebo jméno. Pokud bude potřeba upřesnit fakturační údaje bude  Vás kontaktovat HC Design vnitřní poštou.

8)        Pokud se někdo odhlásí do 14 dnů před akcí a bude mít za sebe náhradu, poplatek se mu vrátí v plné výši. Při nesplnění této podmínky, poplatek propadá.

9)        Prodejce se zavazuje, že neukončí prodej před 16.00h

10)      Každý prodejce, který se účastní jarmarku je povinen dát drobnost do tomboly. Tombola bude pro tvořivé návštěvníky, kteří splní 3 dílničky.

11)      Plánek s rozmístěním prodejců bude zveřejněn 10.9.2019

12) Pokud nemáte na Fleru Vaše aktuální zboží, zašlete foto na

email- parikova@jarmark-jihlava.eu

13)      V zájmu všech prodejců by prodávané zboží mělo minimálně z 90% odpovídat uvedené informaci při registraci. (pokud ne, nebude umožněn prodej při dalším Jihlavském Fler jarmarku!!!)

Každý z prodejců podepíše na místě tuto smlouvu:

Beru na vědomí, že pořadatel trhů, poskytuje pouze místo a stoly pro můj prodej. Mám všechny náležitosti potřebné k výrobě a prodeji v pořádku. Za případné nedostatky a škody, které vzniknou mojí vinou beru osobní odpovědnost.

Zavazuji se, že zanechám své prodejní místo v pořádku a bez odpadu.V případě nesplnění této podmínky beru na vědomí, že zaplatím pokutu 500,- a nebudu se moci zúčastnit dalšího Jihlavského Fler jarmarku.

V Jihlavě dne…………………..

Jméno………………………………………….

Podpis…………………………………………

Máme je pro Vás připravené. Chceme tím předejít možným komplikacím.